Restauracje

Restauracje to miejsca gdzie zwykle możemy zjeść coś dobrego, spędzić mile czas w rodzinnej atmosferze bądź zorganizować romantyczną kolację z ukochaną osobą. Dania przygotowywane są na życzenie klienta i serwowane na ciepło. Każda restauracja ma swój styl, zarówno jeżeli chodzi o kuchnię jak i wystrój i wygląd. Są one często stylizowane, na przykład na wystrój śródziemnomorski lub azjatycki. Menu może być zróżnicowane, np. regionalne lub tradycyjne polskie.

Alba Góra św. Anny

Alba to restauracja na Górze świętej Anny. Słynie z pięknych widoków dookoła Góry świętej Anny oraz organizowanych przyjęć takich jak urodziny czy rocznice. Jedzenie podawane w lokalu jest na przyzwoitym poziomie choć mogłoby być trochę lepiej. Na szczególną uwagę zasługuje obsługa - miłe kelnerki serwują dania z uśmiechem na twarzy....Czytaj dalej »

Hotel-restauracja Polonez Kraków

Znajdująca się w Krakowie restauracja-hotel Polonez (3-gwiazdkowy) to doskonała opcja dla klientów w centrum miasta. Restauracja serwuje gorące dania zarówno dla gości hotelu jak i klientów z "zewnątrz". Polecana przez szefa kuchni jest polędwica w sosie kurkowym z ziemniakami i surówką do wyboru w cenie trzydziestu pięciu złotych, co biorąc...Czytaj dalej »

Portofino Włocławek

Portofino to jedyna w swoim rodzaju restauracja we Włocławku połączona z centrum konferencyjnym i hotelem. Jeżeli chodzi o restauracje to specjalnością są tutaj owoce morza, zawsze świeże i podawane przez szefa kuchni specjalizującego się w kuchni śródziemnomorskiej. W menu znajdują się tradycyjne potrawy oraz potrawy kuchni molekularnej czyli robione tylko...Czytaj dalej »

Restauracja Oaza Poznań

Restauracja w Poznaniu -  Oaza położona nad jeziorem Strzeszyńskim to doskonałe miejsce zarówno na romantyczną kolację jak i rodzinny obiad. Malownicze widoki jeziora rozciągające się za oknami lokalu tworzą doskonały klimat. W takich miejscach aż chce się jeść! Obsługa stoi na wysokim poziomie, kulturalni i mili kelnerzy oraz kelnerki znają...Czytaj dalej »

Kuźnia Smaku Krosno Odrzańskie

Kuźnia Smaku to restauracja w Krośnie Odrzańskim na ulicy Bohaterów Wojska Polskiego 42. Przy lokalu znajduje się również hotel. Kawiarnia organizuje różnego rodzaju przyjęcia i bankiety oraz imprezy okolicznościowe. Lokal słynie ze swojej specjalności - kaczki nadziewanej jabłkami i cebulą. W menu znajdują się potrawy zarówno nowoczesne jak i tradycyjnej...Czytaj dalej »

Zostaw odpowiedź